Didelių medžių sodinimas

“Keliaujantys medžiai” - dideli medžiai, paimti iš  vietų kuriose jie nereikalingi ar trukdo, mūsų kruopščiai paruošti persodinimui ir persodinami su specialios technikos pagalba. Vieną kartą persodintas medis tampa atsparus persodinimui ir ateityje gali būti daug kartų persodintas ir keliauti kartu su jumis jį persikeliant į kitą namą ar sodybą. Didelių medžių persodinimo technika sėkmingai praktikuojama daugelyje pasaulio šalių, o nuo šių metų tokia paslauga  profesionaliai teikiama ir Lietuvoje.

Didelis medis ar net visas žydintis sodas Jūsų naujai pastatyto namo teritorijoje gali atsirasti vos per dieną, nelaukiant 20 ar net 30 metų, kol maži sodinukai išaugs. Dideli ir pastatus užgožiantys medžiai, kurie toliau nebetinka augti Jūsų kieme, pasitelkiant persodinimo techniką ir technologijas gali greitai rasti naujus namus ar tinkamesnę vešėti vietą. Didelių medžių persodinimas su specialia technika yra efektyviausias sprendimas visais atvejais. Tai solidi investicija į ateitį: kiekvienais metais medžio, o ir jūsų nekilnojamo turto vertė tik auga. Priešingai nei įsigyjant kompiuterį, mašiną ar kitą prietaisą, kurio vertė su kiekviena naudojimosi juo diena mažėja.

Mūsų technologijos – pačios pažangiausios. Esame pirmoji įmonė tiek Lietuvoje, tiek ir Baltijos šalių regione, kuri savo pažangia technika ir technologijomis gali persodinti didelius medžius. Persodinamų medžių kamieno skersmuo gali siekti 30 ir daugiau cm., išsaugant didelį šaknų gumulą ir taip beveik arba visai apsaugant medį nuo persodinimo streso.

Mūsų darbas - ištisus metus.  Didelius medžius mūsų technologijų pagalba persodinti galima bet kuriuo metų laiku. Nors pats palankiausias metas - šaltesnieji pavasario ir ankstyvos žiemos mėnesiai, pasitelkę truputį išmonės ir išradingumo galime įgyvendinti bet kuriuo metų  laiku.

Mūsų darbuotojai - savo darbo specialistai. Šie žmonės padės išsirinkti labiausiai jums tinkamas medžių ir krūmų rūšis, taip pat konsultuos Jus, kaip auginti ne tik gražius, bet ir sveikus medžius. Mūsų specialistai, ištirs žemę, medžio sodinimo vietą bei pateiks geriausius Jūsų poreikius ir galimybes atitinkančius pasiūlymus. Didelio medžio persodinimo metu darbuotojai pasirūpins ne tik sėkmingu rezultatu, bet ir saugos jūsų jau išpuoselėtą aplinką: sodą, veją ir pan. 

Profesionalas šiame darbe - projekto sėkmės garantas. Patirtis, išmanymas ir kruopštumas žmogaus, persodinančio medžius, užtikrina tolimesnį ilgą sveiko medžio gyvenimą. 

Mūsų patikimumas - garantijos. Esame atsakingi už atliktus darbus, todėl persodintiems medžiams suteikiama 100 procentų garantija. Savo klientus konsultuojame visais iškilusiais persodinimo ir priežiūros klausimais. Siūlome priežiūros po persodinimo programą su visomis instrukcijomis kaip tinkamai rūpintis ir prižiūrėti naujai persodintą medį ar krūmą. 

Medžių parduotuvė Įdomybės