Apie mus

MEDEINĖS PARKAI tai - didelių medžių persodinimo bendrovė. Daugiau nei dešimtmetį kruopščiai domėtasi Šiaurės Amerikos ir Vakarų Europos didelių medžių persodinimo technologijomis, kraštovaizdžio formavimo patirtimi. Bendrovė MEDEINĖS PARKAI savo veiklą pradėjo 2014-aisiais - tik sukaupusi reikiamą informaciją, suformavusi savo misiją nuniokotą landšaftą paversti žydinčiais sodais, visapusiškai pasirengusi įgyvendinti laiko patikrintas, bet mūsų šalyje dar naujas kraštovaizdžio formavimo idėjas.

Išskirtinumas ir vienas svarbiausių bendrovės uždavinių - didelio medžio persodinimo paslauga turi būti pasiekiama kiekvienam žmogui, mylinčiam, tausojančiam gamtą, norinčiam gyventi šalia didelių medžių čia ir dabar.

Bendrovės MEDEINĖS PARKAI darbuotojų profesionalumas bei naujausia technika suteikia galimybę greitai ir kokybiškai formuoti kraštovaizdį. Naujas, bet brandus sodas arba parkas bus įrengtas per kelias dienas ar net per dieną ir Jūsų širdis džiugins visą gyvenimą.

 
Nemokamas pristatymas Vilniuje
Medžius pristatome visoje Lietuvoje. Kilometro kaina už Vilniaus miesto ribų - 1,30 EUR + PVM.
 
100% prigijimo garantija
Mes suteikiame 100% medžio prigijimo garantiją!
 
Medžių priežiūra
Užsiimame medžių priežiūra po persodinimo. Palikite rūpesčius mums ir džiaukitės medžių teikiamu grožiu ir gera nuotaika.