Išskirtiniai medžiai

 • Bukas, paprastasis

  Bukas, paprastasis

  650.00 €

  Tai 25-35 m aukščio medis natūraliai augantis Vidurio Europoje. Vidutiniškai užauga iki 25-35 metrų aukščio. Ankstyvose augimo stadijose auga gana sparčiai ir per metus gali pasistiebti iki 40 cm, vėliau šis procesas sulėtėja ir bendrai laikomas lėto augimo medžiu. Bukai išiskiria savo sidabriškai pilkos spalvos kamieno žieve, kuri plona ir lygi, nelinkusi skilinėti. Augdami atviroje vietoje formuoja gana plačią ir tankią lają, o augdami kartu su kitais medžiais stipriai stiebiasi į viršų. Skaityti daugiau  ..

  Pageidauti Palyginti
 • Kėnis, europinis

  Kėnis, europinis

  500.00 €

  Tai visžalis spygliuotis medis, užaugantis iki 30 – 50 metrų, o kamieno skersmuos siekia 1,5 – 1 m. Europoje tai antra pagal aukštį medžių rūšis. Auga lėčiau nei paprastosios pušys ar paprastosios eglės, nors tai greičiausiai auganti kėnių rūšis. 20 metų medžiai siekia apie 20 metrų, o gyvena 300 - 500 metų. Pakantus ūksmei. Labai reiklus oro ir dirvožemio drėgmei, tačiau užmirkimas dažnai būna pražūtingas. Geriausiai auga silpnai rūgščiuose, giliuose, puriuose priemoliuose ir priesmėliuose, tačiau tinka ir kiti neužmirkę dirvožemiai, išskyrus smėlį ir durpes. Tinka ir vidutinio derlingumo teritorijos. Laja kūgiškos formos, plati, tanki, augant atviroje vietoje ..

  Pageidauti Palyginti
 • Klevas, platanalapis „Atropurpureum“

  Klevas, platanalapis „Atropurpureum“

  420.00 €

  Klevas, platanalapis „Atropurpureum“. Natūraliai paplitęs Centrinėje Europoje ir pietvakarinėje Azijos dalyje. Auginami ir Lietuvoje, yra aklimatizavęsi ir prisitaikę prie mūsų klimato. Auga greitai ir gali užaugti aukštesni nei 30 metrų aukščio, nors įprastai būna 20-25 metrų. Per 20 metų užauga nuo 8 iki 15 metrų aukščio,priklausomai nuo augimo sąlygų. Laja plati, ovalios formos. Lapai 8-10 cm ilgio ir 7-16 cm pločio, plaštakiškai skiautėti ir stambiai dantyti. Viršutinė jų pusė žalia, apatinė kiek pilkesnė. Rudenį tampa geltoni ar oranžiniai. Žievė šviesiai pilka, rusva, senų medžių lupasi lopais panašiai kaip ir platanų. Skaityti daugiau  ..

  Pageidauti Palyginti
 • Magnolija

  Magnolija

  480.00 €

  Magnolijos - vieni seniausių medžių ir krūmų Žemėje. Gluosnialapė magnolija išauga iki 8 - 12 metrų aukščio. Laja kūgiška, natūraliai nėra tanki, tačiau magnolija pakanti genėjimui. Lapai pailgi, lancetiški, ryškiai žali. Žydi labai anksti, palankiausia temperatūra žydėjimui +15 + 17°C. Augalas žydi 10 – 20 dienų, o vienas žiedas išsilaiko 7 - 16 dienų. Dažnai nukenčia nuo vėlyvųjų pavasario šalnų. Tada žiedai išsilaiko trumpiau. Balti ir kvapūs žiedai sudaryti iš 6 (kartais iki 9) žiedlapių, 6 – 10 cm  skersmens. Žydėti pradeda aštuntaisiais metais, augant prastomis sąlygomis - vėliau. Vaisiai taip pat dekoratyvūs, spalvoti, siekia 7cm. Rekomenduojama apsaugoti n..

  Pageidauti Palyginti
 • Pušis, juodoji

  Pušis, juodoji

  750.00 €

  Tai 20-40 metrų aukščio medis, natūraliose buveinėse užaugantis net iki 50 metrų aukščio. Paplitusi Vidurio bei Pietų Europoje ir Mažojoje Azijoje. Laja ovali ar skėtiška. Spygliai tamsiai žali, ilgi, 8-14 cm ilgio, tankiai apaugę šakelę. Jauni spygliai būna šviesesni ir išsiskiria ištamsesnės lajos. Kankorėžiai  gelsvai rudi, pailgi, iki 8 cm ilgio. Subręsta kitais metais ir vasaros pabaigoje nukrinta. Dera kas 3 metus. Skaityti daugiau  ..

  Pageidauti Palyginti
 • Pušis, paprastoji „Watereri“

  Pušis, paprastoji „Watereri“

  600.00 €

  "Watereri" veislės medeliai užauga iki 3-6 metrų aukščio ir būna panašaus pločio. Jie išsiskiria savo plačia apvaloka laja ir melsvos spalvos itin dekoratyviai atrodančiais spygliais. Nereikli aplinkos sąlygoms, gali augti ir nederlingoje dirvoje. Mėgsta gerai apšviestas vietas. Itin atspari karpymui ir formavimui. Skaityti daugiau  ..

  Pageidauti Palyginti
 • Rodoma nuo 1 iki 6 iš 6 (1 puslapių)
   
  Nemokamas pristatymas Vilniuje
  Medžius pristatome visoje Lietuvoje. Kilometro kaina už Vilniaus miesto ribų - 1,30 EUR + PVM.
   
  100% prigijimo garantija
  Mes suteikiame 100% medžio prigijimo garantiją!
   
  Medžių priežiūra
  Užsiimame medžių priežiūra po persodinimo. Palikite rūpesčius mums ir džiaukitės medžių teikiamu grožiu ir gera nuotaika.