Akimirkos iš vykusių mokymų ”DIDELIŲ MEDŽIŲ persodinimo galimybės ir praktiniai šių darbų aspektai”

2015 m. liepos 23 dieną UAB “Medeinės parkai” kvietė visus norinčius sudalyvauti mokymuose ir susipažinti su didelių medžių persodinimo galimybėmis ir praktiniais šių darbų aspektais. Sulaukėme gausaus būrio kraštovaizdžio formavimo specialistų ir mėgėjų, norinčių pagražinti savo aplinką dideliais medžiais ar tiesiog tinkamai prižiūrėti jau turimus.

UAB “Medeinės parkai” direktorius Kęstutis Kuoras pasakojo apie didelių medžių persodinimo istoriją, galimybes ir perspektyvas, pristatė iškylančias problemas ir galimus jų sprendimus. Visų mokymų įspūdingiausia dalimi tapo didelio beržo persodinimas. Nors pats procesas truko vos keliolika minučių, abejingų tikrai nepaliko. Itin aukštas medis buvo lengvai perkeltas, kur toliau sėkmingai augs ir žaliuos “Medeinės parkų” medelyne iki kol iškeliaus į tikruosius, nuolatinius namus.

Norint, kad medis galėtų toliau sėkmingai vešėti jam reikia šiek tiek priežiūros. Apie tai, kaip natūraliomis priemonėmis pasirūpinti ne tik medžiais, bet ir visais kitais augalais pasakojo Rosenthal Gardens atstovas. Nors mirkobiologiniai preparatai ir nebėra naujiena, vis dar kelia daug klausimų. Visus juos su daugybe pavyzdžių atsakė lektorius Mark Donec.

Keletą renginio akimirkų galite pamatyti nuotraukose.

You might be interested in …