Delfi.lt apie „Medeinės parkus“ akcijoje „DAROM 2016“

Lietuvoje šeštadienį vyksta tradicinė aplinkosauginė akcija „Darom“, per kurią savanoriai visose 60-yje savivaldybių tvarko pasirinktas vietas.

Tradicinės gamtos švarinimo akcijos „Darom“ dieną Vilniaus meras Remigijus Šimašius dalyvavo talkose ir tvarkė Neries pakrantes Antakalnyje, Gerovės parką Naujoje Vilnioje, Olimpiečių gatvėje prie Mindaugo tilto pasodino ąžuolą.

Devintą kartą rengiamoje akcijoje didelis dėmesys skiriamas oro taršos mažinimui. Šią dieną Vilnius gavo simbolinę žalią dovaną – bendrovė „Medeinės parkai“ padovanojo miestui 20 metų amžiaus ir 6 metrų aukščio ąžuolą, kurį kartu su miesto meru ir „Darom“ komanda pasodino Olimpiečių gatvėje prie Mindaugo tilto.

„Džiugu, kad „Darom“ suburia šeimas ir bendruomenes, verslo įmones ir įstaigas. Kaip vilnietis, kuris kartu su visais vaikšto ir mina dviratį tais pačiais takais, važinėja tomis pačiomis gatvėmis, kviečiu visus nelikti nuošaly nuo smagios ir naudingos iniciatyvos, ir dėkoju kiekvienam, kuris prisidėjo, kad mūsų gražus miestas taptų dar gražesnis ir švaresnis – Ačiū“, – dėkojo meras R. Šimašius.

You might be interested in …