“Garden Style” konferencija

Artėjant Mokslo ir žinių dienai, rugpjūčio 29 dieną UAB “Medeinės parkai” sėmėsi žinių “Garden Style” konferencijoje. Tai pirmoji Lietuvoje aplinkos dizaino konferencija, kurioje gvildentos temos apie tai, kaip stilingai ir skoningai įsirengti savo aplinką, kad joje būtų malonu ilsėtis, gera sugrįžti ir smagu pažiūrėti. Lektoriai iš Italijos, Olandijos ir Lietuvos ne tik pasidalino savo darbais, patirtimi, bet ir naujausiomis aplinkos kūrimo tendencijomis bei įkvėpimo šaltiniais. 

“Medeinės parkų” vadovas Kęstutis Kuoras pasakojo apie medžių persodinimo galimybes ir ką daryti, kad šie gražuoliai per vieną dieną atsirastų Jūsų aplinkoje jau dideli ir vešlūs. “Didelį medį galima turėti dabar ir čia, tam nereikia laukti dešimtmečius” taip drąsino parodos lankytojus K.Kuoras. Persodinti didelį medį nėra naujovė, tai pasaulyje seniai taikoma praktika. Modernūs metodai JAV naudojami jau daugiau nei 30 metų, į Lietuvą atkeliavo visai neseniai, tačiau jau spėjo užsitikrinti vietą tarp kraštovaizdžio kūrėjų ir žmonių, siekiančių sutvarkyti savo aplinką. 

Mintimis apie pagrindines aplinkos kūrimo tendencijas, madas ir naujoves, bei didelių medžių vertę kraštovaizdyje, pasidalinsime ir mes.

Kelios akimirkos iš renginio. Nuotraukų šaltinis: bustas.lrytas.lt

You might be interested in …