Kvietimas į mokymus

UAB “Medeinės parkai” specialistai kviečia visus norinčius susipažinti su DIDELIŲ MEDŽIŲ persodinimo galimybėmis ir praktiniais šių darbų aspektais.

Mokymai vyks 2015 m. liepos 23 d. 18.00 val., Pagiriuose, Vilniaus raj.

Mokymų metu:

Papasakosime apie didelio medžio persodinimo paruošimo darbus;
Pademonstruosime didelio medžio persodinimą;
Pristatysime didelių medžių ir stambių krūmų persodinimo galimybes;
Pristatysime reikalavimus didelių medžių ir stambių krūmų persodinimui;
Papasakosime apie tolimesnę persodinto medžio būklę;

Dideli medžiai yra kiekvieno sodo ar sklypo puošmena, bėda ta, kad tos puošmenos gali tekti laukti ne vieną dešimtmetį. UAB “Medeinės parkai” gali persodinti didelius ir brandžius medžius, norint gražiu vaizdu ir idealių medžių teikiama nauda mėgautis jau dabar.

Dažnai žmonėms kyla klausimų, kaip įmanoma saugiau iškasti tokį galiūną, jį perkelti, o po to saugiai pasodinti taip, kad jis ir toliau žaliuotų.

Į visus šiuos ir kitus iškylančius klausimus atsakys didelių medžių persodinimo specialistai ir pademonstruos praktiškai, kaip ši procedūra atrodo.

“Rosenthal Garden“ specialistai papasakos apie natūralių mikrobiologinių preparatų naudojimą, idealiai tinkantį ne tik persodintų medžių priežiūrai, bet ir visiems augalams. Šios priemonės sudaro idealias dirvožemio sąlygas, kurios leidžia augalams vešėti, sukaupti daug veikliųjų medžiagų ir apsisaugoti nuo kenkėjų. Apie visas naudojimo galimybes ir paslaptis papasakos Rosenthal Garden specialistai.

Mokymų metu taip pat sužinosite apie tinkamą medžių mulčiavimą ir patį mulčią. Tai jo gamyba, pritaikymas specialių rūšių medžiams ir kitiems augalams, papildymas ir net gamyba. Galėsite palyginti įvairių frakcijų ir medžiagų mulčią bei įsitikinti, kokį geriausia pasirinkti savo kieme, kad augalai sėkmingai augtų ir aplinka džiugintų akį.

Dalyvių registracija ir išsamesnė informacija: Inga Bačelytė el.p. inga@medeinesparkai.lt,

tel. 8 65256225.

You might be interested in …