Spygliuočiai

 • Pušis, paprastoji

  Pušis, paprastoji

  200.00 €

  Tai vienintelė natūraliai Lietuvoje auganti pušis, kuri užauga 25 – 40 m, o kamieno skersmuo siekia iki 1,7 m. Sparčiai aga 10 - 40 metais. Visžalio medžio laja kūgiška, vėliau ritiniška, senos gali būti skėtiška arba netaisyklinga, natūraliai nėra labai tanki, tačiau tinkamai formuojant galima sutankinti. Kamieno žievė stora, išilgai giliai suaižėjusi, pilkai ruda ar oranžinio atspalvio, o liemens viršutinės dalies ir šakų plona, raudonai gelsva. Spygliai išsidėstę po du, 4 – 7 cm ilgio, aštriai smailėjantys, melsvai ar pilkai žali. Pušis žydi gegužės – birželio mėnesiais. Kankorėžiai subręsta kitų metų rudenį, o trečių metų pavasarį prasiskleidžia ir išbėrę sėklas iškar..

  Pageidauti Palyginti
 • Eglė, dygioji (sidabrinė)

  Eglė, dygioji (sidabrinė)

  400.00 €

  Tai visžalis spygliuotis medis, užaugantis iki 20 – 30 m, o Lietuvos sąlygomis 15 – 16 m. Dėl išskirtinio dekoratyvumo ši eglių rūšis greit išpopuliarėjo Europoje ir Lietuvoje. Laja labai tanki, tad iki 1 m pasiekiančio kamieno dažnai net nesimato. Apatinės šakos plačiai driekiasi palei pat žemę, o aukščiau esančios šakos trumpesnės, todėl suformuoja kūgišką formą. Skaityti daugiau  ..

  Pageidauti Palyginti
 • Eglė, serbinė

  Eglė, serbinė

  500.00 €

  Natūraliose buveinėse Serbijos upių pakrantėse užauga iki 45 metrų, o Lietuvoje dažniausiai būna 20-25 metrų aukščio. Auga labai lėtai, per 15 metų pasistiebia tik 3-5 metrus. Nors mūsų šalyje dar gana reta, Europoje ši rūšis pamėgta dėl savo natūraliai siauros lajos ir dekoratyvios išvaizdos. Skaityti daugiau  ..

  Pageidauti Palyginti
 • Formuotos pušys

  Formuotos pušys

  500.00 €

  KAINA - KLAUSTI PARDAVĖJO.Tai vienintelė natūraliai Lietuvoje auganti pušis, kuri užauga 25 – 40 m, o kamieno skersmuo siekia iki 1,7 m. Sparčiai aga 10 - 40 metais. Visžalio medžio laja kūgiška, vėliau ritiniška, senos gali būti skėtiška arba netaisyklinga, natūraliai nėra labai tanki, tačiau tinkamai formuojant galima sutankinti. Kamieno žievė stora, išilgai giliai suaižėjusi, pilkai ruda ar oranžinio atspalvio, o liemens viršutinės dalies ir šakų plona, raudonai gelsva. Spygliai išsidėstę po du, 4 – 7 cm ilgio, aštriai smailėjantys, melsvai ar pilkai žali. Pušis žydi gegužės – birželio mėnesiais. Kankorėžiai subręsta kitų metų rudenį, o trečių metų pavasarį prasiskleidži..

  Pageidauti Palyginti
 • Maumedis, europinis

  Maumedis, europinis

  400.00 €

  Tai spygliuotis, vasaržali medis, užaugantis iki 20 - 40 metrų. Tai vienas greičiausiai augančių maumedžių, augantis greičiau nei paprastoji eglė ar paprastoji pušis, kasmet paauga po  50 – 60 cm per metus. Taip yra dėl ilgo jų vegetacijos laikotarpio,  trunkančio nuo balandžio iki spalio mėnesio. Spygliai šviesiai žali, minkšti ir nedygūs. 1 - 3 cm ilgio ir kelių milimetrų pločio, auga kuokšteliuose po 30 - 40 vnt. Skleidžiasi balandį - gegužę, o rudenį tampa ryškiai geltoni ir nukrenta.  Skaityti daugiau  ..

  Pageidauti Palyginti
 • Pocūgė

  Pocūgė

  700.00 €

  Tai svarbiausias medienos gavybai medis, radęs savo vietą ir dekoratyviniuose želdynuose. Natūraliai auga vakarinėje Šiaurės Amerikos dalyje, jau nuo XIX a. auginamas Europoje, o Lietuvoje seniausios pocūgės siekia 40-50 metų. Jų laja panaši į eglių. Tankios šakos auga horizontaliai, tik jų viršūnės šiek tiek kyla į viršų. Pati laja siaura, cilindriška, su amžiumi gali tapti netaisyklingos formos. Spygliai nedygūs, todėl dažnai lyginama su kėniu. Jie žalios spalvos, apatinėje pusėje kiek šviesesni, turi balsvus ruoželius, dažniausiai būna iki 3 cm ilgio. Skaityti daugiau  ..

  Pageidauti Palyginti
 • Pušis, juodoji

  Pušis, juodoji

  750.00 €

  Tai 20-40 metrų aukščio medis, natūraliose buveinėse užaugantis net iki 50 metrų aukščio. Paplitusi Vidurio bei Pietų Europoje ir Mažojoje Azijoje. Laja ovali ar skėtiška. Spygliai tamsiai žali, ilgi, 8-14 cm ilgio, tankiai apaugę šakelę. Jauni spygliai būna šviesesni ir išsiskiria ištamsesnės lajos. Kankorėžiai  gelsvai rudi, pailgi, iki 8 cm ilgio. Subręsta kitais metais ir vasaros pabaigoje nukrinta. Dera kas 3 metus. Skaityti daugiau  ..

  Pageidauti Palyginti
 • Pušis, paprastoji „Watereri“

  Pušis, paprastoji „Watereri“

  600.00 €

  "Watereri" veislės medeliai užauga iki 3-6 metrų aukščio ir būna panašaus pločio. Jie išsiskiria savo plačia apvaloka laja ir melsvos spalvos itin dekoratyviai atrodančiais spygliais. Nereikli aplinkos sąlygoms, gali augti ir nederlingoje dirvoje. Mėgsta gerai apšviestas vietas. Itin atspari karpymui ir formavimui. Skaityti daugiau  ..

  Pageidauti Palyginti
 • nuo 500.00 €
  Tuja

  Tuja

  500.00 €

  Natūraliai kilusi iš Šiaurė Amerikos puikiai auga ir Lietuvoje. Laikoma labiausiai prisitaikiusia prie mūsų klimato sąlgygų tuja. Gali užaugti iki 20 m aukščio, tačiau didelė veislių įvairovė leidžia pasirinkti norimo aukščio medį. Turi vieną arba kelis kamienus, formuoja kūgiškos formos lają. Žievė raudonai rudos spalvos, linkusi pleišėti. Šakos neilgos, išsidėsčiusios horizontaliai, o ant jų - daug trumpučių, plokščių šakelių. Lapai žvynelių formos išsidėstę aplink šakeles. Kankorėžiai smulkūs, 0,8-1,2 cm ilgio. Iš pradžių būna žali, vėliau paruduoja. Sparnuotos sėklos, sunokusios rugsėjo mėnesį išbyra dar tais pačiais metais. Skaityti daugiau  ..

  Pageidauti Palyginti
 • Rodoma nuo 1 iki 9 iš 9 (1 puslapių)
   
  Nemokamas pristatymas Vilniuje
  Medžius pristatome visoje Lietuvoje. Kilometro kaina už Vilniaus miesto ribų - 1,30 EUR + PVM.
   
  100% prigijimo garantija
  Mes suteikiame 100% medžio prigijimo garantiją!
   
  Medžių priežiūra
  Užsiimame medžių priežiūra po persodinimo. Palikite rūpesčius mums ir džiaukitės medžių teikiamu grožiu ir gera nuotaika.