Sostinėje atsodinta vandalų nukirsta liepa Neries krantinėje

Minint kovo 11-ąją, Neries krantinėje prie Karaliaus Mindaugo tilto atsodinta vandalų nukirsta liepa. Tai UAB „Medeinės parkai” dovana Vilniui. Išgirdusi apie įvykį sostinėje, kai pirmadienio rytą savivaldybės darbuotojai krantinėje aptiko nukirstą 19 cm diametro liepą, pasodintą 2003 metais, didelių medžių persodinimo bendrovė „Medeinės parkai” pasiūlė dovanoti Vilniui panašią liepą.

„Tai puikus socialiai atsakingo verslo ir miesto bendradarbiavimo pavyzdys. Džiaugiuosi, kad verslininkai padovanojo panašaus dydžio medį ir viliuosi, kad nusikaltėliai bus surasti. Juk mūsų ateitis kuriama dabar ir visi kartu turime auginti, saugoti savo miestą“, – sakė Vilniaus meras Artūras Zuokas.

Vilniaus miesto savivaldybė pirmadienį kreipėsi į policiją, kad ši imtųsi tirti, kas nukirto liepą. Gamtai padaryta žala buvo įvertinta 342 eurais. „Medeinės parkų“ dovanos Vilniui vertė – apie 700 eurų.

Dovana Vilniui – sostinės savivaldybės ir VšĮ Savanorių centro iniciatyva, kuria siekiama paskatinti asmenis, įmones ar organizacijas prisidėti kartu gražinant Vilnių. Šio projekto pradžia buvo 2002 m. Vien pernai miestui buvo padovanota dovanų už daugiau nei vieną milijoną litų.

You might be interested in …