Vaikų piešinių konkursas „Mano medis – mano namai”

„Medeinės parkai” siekdami paskatinti jaunąją kartą pamatyti, stebėti ir mylėti aplink mus augančius medžius, skelbia vaikų piešinių konkursą – „Mano medis – mano namai”. „MEDEINĖS PARKAI” kviečia visus vaikus siųsti savo darbelius, kuriuose nupieštas jų matytas ar įsivaizduojamas gražiausias didelis medis.

Norintys dalyvauti ir pasidalinti medelio piešiniu – savo darbus siųskite el. paštu info@medeinesparkai.lt. Kartu su piešiniu atsiųskite jaunojo dalyvio vardą, amžių, miestą, kuriame gyvena, ir vieno iš tėvelių kontaktinį telefono numerį, kuris viešai publikuojamas nebus. Piešinius kviečiame siųsti iki 2014 m. spalio 1d.

Sudaryta komisija iš autoritetingų ir nepriklausomų narių išrinks tris gražiausius piešinius ir jų autorius išrinks ir paskelbs mūsų internetinėje svetainėje. Visų trijų pirmų vietų laimėtojams atiteks puikios gamtos enciklopedijos vaikams, o pats šauniausias 1-osios vietos laimėtojas savo pasirinktoje vietoje sulauks ir didelio vešlaus medžio ir jo paunksmėje įrengtų medinių sūpynių.

Apsilankykite galerijoje, kurioje talpinamos Vaikų piešinių konkurso nuotraukos.

You might be interested in …