Medžio priežiūra jį persodinus yra pagrindinis veiksnys, lemiantis sėkmingą jo prigijimą, tai ypač svarbu pirmaisiais metais. Vienas svarbiausių veiksnių – tinkamas dirvos drėgmės palaikymas. Medžiui pražūtingais gali tapti perliejimas arba išdžiūvimas, tad reikia tai daryti kruopščiai ir atsakingai. Tinkamą laistymo intensyvumą padės parinkti dirvos tipas. Į molingą dirvožemį vanduo įsigeria sunkiai, jis čia linkęs užsilaikyti, todėl didesnė grėsmė yra perlaistyti. Smiltingesniame dirvožemyje vanduo greitai įsigeria į žemę, beveik niekada neužsilaiko paviršiuje, todėl medį reikia laistyti dažniau. Laistant svarbu, kad vanduo pasiektų visas šaknis, o ne tik nutekėtų paviršiumi. Nesvarbu dirva molinga ar smiltinga, palieti reikia gausiai, visoje teritorijoje, kurią dengia medžio laja.
Tręšti medį reikia pradėti tik kitais metais (kitą vegetacijos sezoną). Pirmaisiais metais svarbiausias yra medžio prigijimas ir šaknų sistemos atkūrimas. Iš karto po persodinimo rekomenduojama naudoti tik šaknų augimo stimuliatorių, kuris paspartina medžio įsitvirtinimą naujoje vietoje, o kartu didina sėkmingo prigijimo tikimybę. Tręšimas įprastomis trąšomis paskatins lapijos augimą, todėl lėčiau augs šaknys ir medis, su nepakankamai išsivysčiusia šaknų sistema, gali ilgai neišgyventi, nes neturės, kur sukaupti maisto medžiagų šaltajam sezonui ir iš ko sužydėti atėjus pavasariui.
Iškart po persodinimo medžio geriau negenėti, užtenka pasirūpinti tinkamu drėgmės kiekiu dirvoje. Lapai aprūpina šaknis maisto medžiagomis, kurios būtinos šaknų augimui, todėl kuo didesnė laja, tuo daugiau reikiamų medžiagų gaus šaknys. Būtina nugenėti tik negyvas arba nulūžusias, pažeistas šakas.
Mulčiavimas – tai įvairios, dažniausiai organinės medžiagos, kuriomis padengiamas dirvos paviršius. Po persodintais medžiais rekomenduojama dėti nupjautą žolę, medžių lapus, smulkintas daržo augalų atliekas. Toks sluoksnis sulaiko drėgmę dirvožemyje, yranti organika šildo ir suteikia maisto medžiagų. Tai apsaugo viršutines šaknis nuo peršalimo šaltomis žiemomis ir skatina jų augimą.
Pirmuosius metus po persodinimo dideli medžiai nelinkę greitai augti. Medis daug energijos sunaudoja šaknų stiprinimui ir įsitvirtinimui naujoje vietoje. Tačiau antrąjį ir trečiąjį augimo sezoną šie medžiai ims augti įprastu tempu.